Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

D. Motiejūnas: karjerą norėčiau baigti „Žalgiryje“

07.13 Pirmadienis 16:35
Gražvydas Muižys

„Žinių radijo“ laidos „Kauno diena“ svečias – krepšininkas Donatas Motiejūnas. 30-etis vyras atvirai pasakoja apie tolimesnės karjeros apsisprendimo kryžkelę, siekį šiame etape uždirbti kuo daugiau pinigų ir santykius su treneriais, kurie ne visuomet buvo rožių žiedlapiais kloti.

„Žalgirio“ sistemos auklėtinis tebepuoselėja šiltus jausmus gimtojo miesto komandai, tad neatmeta galimybės karjerą baigti legendiniame Lietuvos klube. Tačiau iki tol jis dar tikisi kelerius metus rungtyniauti ten, kur palankiausios finansinės sąlygos. Tuo pačiu svajoja dar ne kartą išbėgti į aikštelę su Lietuvos rinktinės apranga. Ir, be abejo, unikali Donato patirtis Kinijoje, kurioje jis praleido trejus metus. Tad spėjo pažinti ne tik Kinijos krepšinį, bet ir šios beribės šalies žmones.

 

Komentarai


Naujausi epizodai