Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

T. Skamaročius – lietuvis, kuris transliuos olimpines žaidynes

10.05 Pirmadienis 16:35
Gražvydas Muižys

Už jo nugaros – keturi Europos krepšinio čempionatai ir trys Eurolygos finalo ketvertai. Ne, tai ne sportininkas. Tomas Skamaročius – iki šiol lietuviams neregėtų aukštumų pasiekęs sporto transliacijų režisierius. O dabar jo kišenėje dar vienas bilietas svajonės link – kontraktas Tokijo olimpinėms žaidynėms, kur jis kitąmet transliuos lengvosios atletikos varžybas.

Kaip vaikinas, pradėjęs nuo vaizdo kamerų kabelių tampytojo darbo, tapo jauniausiu Eurolygos transliacijų režisieriumi, kurį samdo ne tik Kauno „Žalgiris“, bet ir Milano bei Bambergo klubai? Kodėl Vokietijoje transliacijų metu tylu, kaip per laidotuves, o Lietuvoje liejasi juokeliai? Ką reiškia transliuoti bobslėjaus varžybas Maskvoje spaudžiant 30-ies laipsnių šalčiui ir kodėl režisierius per rungtynes gauna adrenalino daugiau, nei važiuodamas motociklu?

Apie tai – pokalbis su T. Skamaročiumi „Kauno dienos“ laidoje.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai