Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

R. Butautas: tebeturiu V. Romanovo raštelius

09.21 Pirmadienis 16:35
Gražvydas Muižys

Ramūnas Butautas, legendinio „Žalgirio“ krepšininko ir trenerio Stepo Butauto sūnus, pateko į istoriją, kaip vienas trumpiausiai su Kauno klubu dirbusių trenerių. Jo karjera „Žalgiryje“ truko vos tris mėnesius.

„Būtų dabar Vladimiras Romanovas prie stalo, turėčiau ką jam pasakyti“, – šyptelėjo R. Butautas, prisimindamas tuometį keistuolį klubo savininką. Treneris pasakojo, kad jo žmona iki šiol turi išsaugojusi V. Romanovo rašytus raštelius su žaidėjų keitimo schemomis. Tačiau ne vien apie „Žalgirį“ sukosi kalba.

Dabar Lietuvos krepšinio federacijoje ir Lietuvos sporto universitete aukštas pareigas užimantis R.Butautas pasidalino mintimis apie daug emocijų sukėlusią krepšinio trenerių licencijavimo sistemą ir pasidžiaugė LSU pirmakursiu – vyrų krepšinio rinktinės treneriu Dariumi Maskoliūnu.

Visas pokalbis su Ramūnu Butautu laidoje „Kauno diena“.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai