Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Praeities žvalgas“ Š. Jasiukevičius – apie įsimintiniausias keliones

09.28 Pirmadienis 16:35
Gražvydas Muižys

Šarūnas Jasiukevičius, plačiajai visuomenei geriau žinomas kaip Praeities žvalgas, ko gero, vienintelis lietuvis, taip gerai išstudijavęs Černobylį. Atominės katastrofos vietoje jis apie 70 kartų lankėsi legaliai ir dar 7 kartus buvo nelegaliai. Tačiau ne mažiau įspūdingi jo pasakojimai apie kitas aplankytas vietas:  Baikonuro kosmodromą, kur jam pavyko nelegaliai prasmukti į angarą, kuriame laikomas daugkartinis erdvėlaivis Buran, Fukušimos atominę elektrinę Japonijoje, taip pat apleistus karinius objektus Pabaltijyje ir Lenkijoje bei kitose Europos šalyse.

Be to, Šarūnas papasakojo apie planuojamą bene beprotiškiausią savo kelionę į sovietmečiu išdžiūvusį ketvirtą pagal dydį pasaulio ežerą, vadinamą Aralo jūra, kurio Atgimimo saloje sovietmečiu buvo įslaptinta cheminio bei bakteriologinio ginklo laboratorija.  Praeities žvalgo istorijos laidoje „Kauno diena“. 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai