Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Pasikalbėkime apie pinigus

05.09 Trečiadienis 10:05
Aurelijus Katkevičius

Jau kurį laiką visi girdime burtažodį „fintech“. Tai tarsi turėtų būti santrumpa nuo žodžių „finansinės technologijos“. Girdime ir klausimų – ar visos tos EBSW piramidės ir Nigerijos princų laiškai irgi nėra tokios pačios finansinės technologijos?

Lietuva pagal pirminius kriptovaliutos platinimus – ICO – dabar užima trečią vietą pasaulyje: po Jungtinių Amerikos Valstijų ir Kinijos. Kaip tai įmanoma, kas čia atsitiko? Turėtume nerimauti ar džiaugtis? Galima būtų užduoti ir dar daugiau klausimų.

Bet vis dėlto – „fintech“ bumas Lietuvoje reiškia pirmiausia tai, kad lietuviai neįtikėtinai drąsiai imasi pačių inovatyviausių technologijų pačiose įvairiausiose srityse. Ir galbūt šita drąsa ir įgytos kompetencijos bus pagrindas naujiems šalies proveržiams.

Laidą veda žurnalo "Verslo klasė" redaktorius Aurelijus Katkevičius. Jo pašnekovai – Lietuvos banko „fintech“ strategijos koordinatorė Jekaterina Govina ir bendrovės „Fintegry“ vadovas Jaunius Paškevičius.

Laidą rengia „Verslo žinios“.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai