Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar nerimauti dėl E. Vaitkaus surinktų balsų?

2024-05-14, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Po pirmojo prezidento rinkimų turo politologai tvirtina, kad labiau tautinių mažumų rajonuose V. Tomaševskio balsus susirinko Eduardas Vaitkus. Jis sulaukė per 7 proc. rinkėjų palaikymo. Imta diskutuoti, kad Lietuva neturi veiksmingos tautinių bendrijų integravimo strategijos, kad prokremliškos idėjos kelia grėsmę Lietuvos saugumui.

Diskutuoja: buvęs Valstybės saugumo departamento direktorius Gediminas Grina, Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, Vilniaus universiteto sociologė dr. Rūta Žiliukaitė, žurnalistas, dokumentinių filmų kūrėjas, režisierius Audrius Lelkaitis, Lietuvoje gyvenantis rusas Viktoras Voroncovas, mokytoja iš Visagino Eleonora Dutkevičienė.

Antroji laidos dalis. Nepaisant jau kelias savaites vykstančių protestų ir didėjančios įtampos, Sakartvelo ministras pirmininkas Iraklis Kobachidzė pirmadienį pareiškė, kad šalies parlamentas šiandien priims „užsienio agentų" įstatymą. Kodėl Sakartvelas priima „užsienio agentų" įstatymą? Laidoje – Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai