Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ko lietuviai ieško kosmose?

2018-05-30, Trečiadienis 10:05
Aurelijus Katkevičius

Kažkada dviejų didelių valstybių varžybas kosmose visas pasaulis stebėjo užgniaužęs kvapą. Prabėgo vienas kita dešimtmetis – ir jau skelbiami konkursai mėgėjams sukurti raketą, nuskrisiančią į Mėnulį.

Atrodytų, ką kosmose pametė Lietuva – gal tai gerokai didesnių ir galingesnių valstybių žaidimų laukas. Nieko panašaus – Lietuvos kosmoso asociacijai jau daugiau kaip dešimt metų. Jau praėjusiais metais Lietuva įgyvendino 14 Europos kosmoso agentūros projektų. Tik ką džiaugėmės pirmaisiais lietuviškais palydovais, o dabar jau lietuviai juos gamina vieną po kito.

Ką jau padarėme, kad Lietuvos mokslas ir verslas įsikurtų kosmose, ką darome ir ką darysime, o galbūt – privalome padaryti.

Laidą veda žurnalo "Verslo klasė" redaktorius Aurelijus Katkevičius.
Jo pašnekovai – Lietuvos inovacijų centro ekspertas Saulius Lapienis ir bendrovės „NanoAvionics“ komercijos direktorius Žilvinas Kvedaravičius.

Laidą rengia „Verslo žinios“.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai