Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar ir dėl ko baigiasi elektra?

2018-05-23, Trečiadienis 10:05
Aurelijus Katkevičius

Akmens amžius baigėsi ne dėl to, kad baigėsi akmenys – sakė kažkuris iš arabų šeichų turėdamas galvoje, kad naftos amžius baigsis ne dėl to, jog baiginėjasi nafta.

Energijos valdymo lygis apibūdina civilizacijos raidos pakopą. Visi žino tą interneto juokelį, kur googlo, interneto ir dar kelių panašių ginče galingiausia pasirodo elektra. Kurioje energetikos plėtros pakopoje esame dabar?

Ką mes Lietuvoje kuriame, kad energetikos plėtroje būtume ne tie, kurie vejamės, bet tie, kurie spėjame su visais? Saulės energetika, vėjo energetika, tobulesni ir išmanūs perdavimo tinklai, greičiau pakraunamos ir ilgiau laikančios baterijos – ar Lietuva kurioje nors srityje jau rado sau vietą?

Laidą veda žurnalo „Verslo klasė“ redaktorius Aurelijus Katkevičius. Jo pašnekovai – „Energus Group“ vadovas ir įkūrėjas Povilas Šidlauskas ir bendrovės „Enerty“ vadovas Žydrūnas Stankevičius.

Laidą rengia „Verslo žinios“.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai