Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek dar temps uždaryti prekybcentriai?

04.07 Trečiadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Vyriausybė persigalvojo: nors praėjusią savaitę žadėjo, kad nuo balandžio 12-tosios bus visiškai atverti prekybos centrai su ten esančiomis ne maisto parduotuvėmis, šiandien ministrų kabinetas nusprendė, jog jų durys ir toliau liks uždaros, augant koronaviruso atvejų skaičiui.

„Man žiauriai apmaudu, kad taip yra. Tik bėda yra ta, kad jeigu mes savo sprendimų paisytume, manau, kad po savaitės būtume toje situacijoje, kad visa Lietuva pagal atvejų skaičių būtų „juodojoje zonoje“, – Vyriausybės posėdyje sakė premjerė Ingrida Šimonytė.

Situaciją aptariame su Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos prezidentu Mindaugu Statulevičiumi.

Antroje laidos temoje aiškinsimės, kodėl Lietuva – viena tarp Europos Sąjungos šalių, kur pernai labiausiai trumpėjo gyvenimo trukmė. Tai suprasti padės demografas iš Makso Planko instituto Vokietijoje Domantas Jasilionis.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai