Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Sulaikyti Volkovo užpuolikai ir restoranų kova dėl lengvatinio PVM

2024-04-19, Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda paskelbė apie dviejų Rusijos opozicionieriaus Leonido Volkovo užpuolimu įtariamų asmenų sulaikymą Lenkijoje. Tai sukritikavo vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, kuri pabrėžė, kad ikiteisminį tyrimą dėl L. Volkovo užpuolimo vykdo Lietuvos kriminalinės policijos biuras, šie veiksmai yra nevieši ir juos „komentuoti turi tarnybos, o ne politikai, ir nesvarbu, kokio jie yra lygmens“. Tarnybos sulaikymą pakomentavo skubiai surengtoje spaudos konferencijoje. Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Justas Laucius pranešė, kad užpuolikai sulaikyti buvo balandžio 3 d., kad jie – Lenkijos piliečiai, o jų perdavimo Lietuvai tikimasi gegužę. Žinią aptariame su politologu Bernaru Ivanovu.

Antra dalis. Apie 100 protestuotojų – maitinimo sektoriaus atstovų – prie Vyriausybės rūmų Vilniuje surengtame mitinge reikalavo grąžinti iki šių metų galiojusį lengvatinį 9 proc. pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifą. Ar išgirs juos valdžia? Laidoje – protestuojančiųjų mintys ir Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko Mindaugo Lingės komentaras.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai