Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Žinių radijas renka išradingiausiai taupančią įmonę

2022-10-06, Ketvirtadienis

Šį rudenį Žinių radijuje startuoja „Sėkmės receptų“ projektas, kuriame Lietuvoje registruotos ir veikiančios įmonės kviečiamos dalintis savo istorijomis, kokių veiksmų jos ėmėsi stipriai išaugus energijos išteklių kainoms, kaip pertvarkė savo veiklą, kaip pradėjo, o gal ir iki šiol taupė energetinius, žmogiškuosius, finansinius ar kitokius išteklius ar padėjo tai daryti kitiems. Klausytojų ir ekspertų komisijos balsais išrinktos išradingiausiai taupančiomis pripažintos šio projekto dalyvės bus apdovanotos nemokamais Žinių radijo reklamos paketais. 

„Visoje Europoje vis garsiau kalbama apie šaltą ekonominę žiemą, įmonės ir gyventojai raginami taupyti, dalis stambiųjų verslų šaukiasi pagalbos ir pripažįsta be valstybės pagalbos neišgyvensiantys. Mūsų projekto tikslas – suteikti radijo eterio įmonėms, išgirsti, kaip jos gyvena, kiek, kodėl, kokiais būdais ir ko pavyksta sutaupyti, ar taupymas visada rodo bėdą ir reiškia gėdą,  o gal priešingai – atskleidžia įmonės kūrybiškumą ir jos veiklos tvarumą“, – sako Žinių radijo generalinė direktorė ir vyriausioji redaktorė Laima Abromaitytė-Sereikienė.

Pasak L. Abromaitytė-Sereikienės, šiuo metu vyksta konkurse norinčių dalyvauti įmonių registracija, o jai pasibaigus Žinių radijas transliuos „Sėkmės receptų“ laidas, kurių pašnekovais taps projekte dalyvaujančios įmonės.

„Verslui ramių laikų nėra – jis visada susitelkęs ir ieško sprendimų, kaip efektyvinti savo veiklą kintančiomis ekonomikos sąlygomis. Vis dėlto apie didžiųjų verslo valdytojų sėkmę paprastai sužinome iš jų pačių, o štai išradingi, inovatyvūs ar paprasti, tačiau itin efektyvūs kitų įmonių sprendimai dažnai lieka nepastebėti. O juk būtent jie lanksčiausiai reaguoja kintant ekonomikos sąlygomis, yra priversti ne tik ieškoti, bet ir atrasti naujų galimybių sėkmingai veikti, todėl tikrai turi verslo valdymo ar organizavimų patarimų, kuriais galėtų pasidalinti su mumis visais. Norime jiems suteikti savo eterio papasakoti savo sėkmės istorijas, parodyti kitiems, kad taupymas gali padėti įmonei  išsigryninti pagrindinius veiklos principus ar pereiti prie tvaresnio veiklos modelio, o išradingiausius sprendimus priėmusias įmones – apdovanoti reklama Žinių radijo eteryje“, – sako L. Abromaitytė-Sereikienė.

Konkurse „Sėkmės receptai“ norinčių dalyvauti įmonių registracija jau prasidėjo. Ji vyks iki spalio 30. Registracija vyksta interneto svetainėje sekmesreceptai.ziniuradijas.lt.  

 

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai