Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Laida „Vyrai kalba“ švenčia šimtąją laidą

2023-01-13, Penktadienis
Žinių radijas

Specialiai Žinių radijo rėmėjams skirta laida „Vyrai kalba“ švenčia savo šimtąją laidą – tiek laidų sukurta per daugiau kaip dvejus laidos gyvavimo metus. Ją veda dvi laidų vedėjų poros: žurnalistas Raigardas Musnickas ir žurnalistas, istorikas, viešųjų ryšių specialistas Linas Kontrimas arba Raigardas Musnickas ir viešųjų ryšių specialistas Liutauras Ulevičius.

„Žinių radijo rengiamose laidose visada stengiamės būti santūrūs ir objektyvūs. Taip suprantame žiniasklaidos misiją. O štai „Contribee“ platformoje savo rėmėjams rodome ir kitą Žinių radijo pusę – galime rinktis kontraversiškai vertinamas temas, provokuoti, būti žaismingi, aštrūs, mokame pasijuokti tiek iš savęs, tiek iš kitų. Tai, kas sakoma „Vyrai kalba“ laidose ne visuomet yra vedėjų nuomonė, kartais jie įgarsina tik tai, ko žmonės nedrįsta pasakyti garsiai“, – sako Žinių radijo generalinė direktorė ir vyriausioji redaktorė Laima Abromaitytė-Sereikienė.

Nors laidą „Vyrai kalba“ Linas, Raigardas ir Liutauras veda poromis, jubliejinėje šimtojoje laidoje jie susitiko visi trys.

„Aš šioje laidoje esu istorijų kūrėjas, personažas, kuris gali traukti žymius žmones per dantį taip negalvodamas, prieš tai tik suplanavęs, kokios nuomonės šiai laidai reikia, kad ji būtų dinamiškesnė ir atskleistų netikėtus tos pačios temos matymo kampus. Kitaip nei radijo laidoms, laidai „Vyrai kalba“ aš sąmoningai nesiruošiu – neieškau mano teiginius sustiprinančių argumentų, faktų ar statistinių duomenų. Aš improvizuoju, o taip kalbant iš tiesų atkreipiamas dėmesys į problemas. Liutauras užsideda moralisto kaukę“, – sako Raigardas.

Pasak Liutauro, toks laidos formatas leidžia prieiti prie nepatogių ir užmirštų temų, kuriomis kalbėti žiniasklaidoje nepatogu.

„Be to, nerimtosios temos sudaro didžiąją dalį mūsų gyvenimo. Kodėl toks populiarus Instagramas? Nes ten matai gyvenimą. O ši laida ne tik aptaria gyvenimą, bet ir atlieka dvaro juokdario funkciją ir leidžia sau parodyti karaliui špygą“, – sako Liutauras.

„Šioje laidoje mes tik apžvelgiame įdomias temas, truputį jas pakomentuojame ir paliekame patiems žmonėms toliau gilintis. Su mumis mūsų klausytojai ir žiūrovai spalvingiau gyvena“,– sako Linas.

Laida „Vyrai kalba“ yra prieinama tik Žinių radijo rėmėjams „Contribee“ platformoje https://contribee.com/ziniuradijas. Šimtoji laida - https://contribee.com/ziniuradijas/post/28014.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai