Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip atrodė pirmoji Žinių radijo transliacija prieš 22 metus

2022-03-07, Pirmadienis

2000 m. kovo 7 d. vidurdienį Žinių radijas pirmąkart pasisveikino su savo klausytojais iš Vilniuje, Spaudos rūmuose, įkurtos radijo studijos. Tuo metu Žinių radijo programoje nebuvo nei laidų, nei muzikos – jame vienas žinias keitė kitos operatyviai atnaujinamos žinios. Tik po dvejų metų programų tinklelį papildėme laidomis ir muzika.

Šiandien, švęsdami 22-ąjį gimtadienį, dėkojame savo klausytojams ir žiūrovams, esamiems ir buvusiems darbuotojams, Contribee rėmėjams, kad jų palaikymas ir kritika, profesionalumas ir atkaklumas, pasitikėjimas ir noras sužinoti dar daugiau leido Žinių radijui išaugti į daugiau kaip 120 temų per savaitę parengiančią ir daugiau kaip 500 000 savaitinę auditoriją pasiekiančią informacinę radijo stotį, savo programą transliuojančią ne tik radijo bangomis, bet ir videoformatu. Ačiū Jums visiems, nes mes visi esame Žinių radijo kūrėjai.

Jei dar nematėte pirmosios Žinių radijo transliacijos, galite ją peržiūrėti čia: https://bit.ly/3sNN0ST

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai