Paskambinkite į studiją

Sekmes receptai2
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Išrinkta Originaliausiai verslą auginanti įmonė

2024-06-06, Ketvirtadienis

Baigėsi Žinių radijo projektas „Sėkmės receptai“, kuriame Lietuvoje registruotos ir veikiančios įmonės buvo kviečiamos dalintis savo istorijomis ir gerosiomis patirtimis, kaip originaliai auginti verslą, kokius verslo modelius jos taiko ir kokias inovacijas diegia. Klausytojų ir ekspertų komisijos balsais Originaliausiai verslą auginančia įmone išrinkta bendrovė „Varle“. Ši įmonė neapsiriboja vienu verslo auginimo sprendimu, naudoja visą jų paketą, į savo veiklą  integruoja dirbtinį intelektą, tobulina prekių asortimentą, pristatymą, gerina vidinius procesus ir darbo sąlygas darbuotojams.

„Mes nenustojame ieškoti variantų, kaip viską padaryti geriau, kur galima išsiplėsti. Viena iš trijų pagrindinių mūsų vertybių yra gebėjimas keistis. Visada atidžiai stebime naujoves ir daug eksperimentuojame. Dirbtinis intelektas lengvai atranda vietą versle, reikia tik sugalvoti, kaip jį pritaikyti“, – sako įmonės „Varle.lt“ vadovas Marius Butauskas.

Pasak jo, „Varle.lt“ šiame konkurse laimėtis tikėjosi, nes jei jų įmonė ką nors daro, visada tikisi ir siekia geriausio rezultato.

Antroji vieta Originaliausiai verslą auginančios įmonės konkurse atiteko golfo takelius biurams gaminančiai įmonei „Golfo takeliai“, trečioji – formaliojo ir neformaliojo ugdymo paslaugas moksleiviams teikiančiai viešajai įstaigai „Varnų sala“.

Interneto svetainėje daugiausia lankytojų balsų surinko statybos žiniasklaidos ir statybinių mokomųjų knygų leidybos paslaugas teikianti ir parodas organizuojanti įmonė „Supernamai“.

Visi konkurso laimėtojai apdovanoti reklamos paketais Žinių radijuje.

Iš viso projekte dalyvavo 22 įmonės, atitinkančios projekto taisykles.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai