Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Tai iš kur gauti tos motyvacijos? Trenerė ir mitybos specialistė Eglė Stankūnė

11.29 Pirmadienis 16:05
Rita Girdvainytė

„Labiausiai žmogų motyvuoja emocijos, o ne loginiai sprendimai”, – šioje „Pradėsiu nuo pirmadienio” laidoje atskleis populiarios aktyvių žmonių ir bėgikų bendruomenės „I Run Lt” įkūrėja. Kalbamės apie tai, kada mus motyvuoja sveikas noras keistis ir praturtinti savo gyvenimą, o kada pokyčių siekiame, jausdami meilės sau ir pripažinimo trūkumą.

„Socialiniuose tinkluose lyginamės net ne su žmonėmis, o su filtruotais, pakoreguotais paveiksliukais, ir tai tampa paskatinimu ne motyvuoti save, o žaloti”, – sako aktyvios gyvensenos entuziastė, nepritarianti siekiui gyventi perdėtai idealų gyvenimą, o prokrastinaciją vadinanti natūralia bei žmogiška savybe.

Šioje laidoje išgirsite, kaip atrasti savo asmeninę motyvaciją ir išsigryninti tikslus, kurie leis pasiekti ilgalaikių rezultatų bei nemesti aktyvesnės gyvensenos, kai atsiduriate motyvacijos duobėje.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai