Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip apibėgti pasaulį? Ultrabėgikas Aidas Ardzijauskas

2021-12-13, Pirmadienis 16:05
Rita Girdvainytė

Mūsų pokalbio metu Aidas artėjo prie kol kas didžiausio savo bėgimo karjeroje įveikto atstumo – per daugiau nei 400 dienų jis apibėgs aplink pasaulį. Tiesa, planus bėgti tarp valstybių pakoregavo pandemija, ir didžioji dalis bėgimo nuo praėjusių metų vyko Lietuvoje, o nubėgti kilometrai fiksuojami virtualiame žemėlapyje.

Kone kasdien ultra bėgikas įveikia apie 80 km ir šioje laidoje pasidalins, kaip ne vienerius metus šiam bėgimui ruošėsi ir fiziškai, ir psichologiškai, atskleis, kodėl daugiau nei 30 000 km nusprendė bėgti vyresniame amžiuje, ir kodėl bėgantiems žmonėms taip svarbu klausytis savo kūno signalų. „Pripažinti, kad pavargai ir reikia poilsio, nėra bailumas, kartais tai tiesiog protingas sprendimas, o nuo protingų sprendimų priklauso, kaip judėsi toliau", – dalinasi beprotiškus atstumus nekart įveikęs bėgikas.

Kodėl bėgant ilgus nuotolius labiausiai reikia kantrybės? Kokie gamtos pavojai gresia bėgant iš vieno žemyno į kitą? Ar bėgimas gali pakeisti gyvenimą?

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai