Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip Naujųjų metų tikslus paversti realybe? Olimpietė bėgikė Vaida Žūsinaitė-Nekrošienė

2021-12-27, Pirmadienis 16:05
Rita Girdvainytė

Šiandien daugkartinė Lietuvos čempionė sportininkės karjerą derina su motinyste, trenerės darbu, pareigomis eksporto srityje bei savanoryste krašto apsaugoje. Kaip viską suspėti? „Viskas įmanoma, kai nori, ir nebijai priimti pagalbos iš kitų", – sako Vaida, šeimą vadinanti didžiausia savo pergale.

Baigiantis metams, įprasta išsikelti sau ateinančių metų tikslus, ir olimpietė tiki, kad tai veikia. „Tikrai rekomenduoju kiekvienam turėti tokį sąrašą, o geriausia, parašytą ranka, ant popieriaus", – pataria profesionali sportininkė. Visgi Vaida atkreipia dėmesį, kad svarbiausia ne aklai siekti tikslų, bet mėgautis procesu, nes visko įgyvendinti gal ir nepavyks, svarbiausia tai, kuo tampame šiame kelyje.

Kaip grįžti į sportinę rutiną, jei per šventes leidote sau atsipalaiduoti? Ar savaitė be treniruočių ir gausus stalas pakenks sportiniams rezultatams? Kaip nuo Naujųjų iš tiesų pradėti gyventi sveikiau, aktyviau ir paversti tai gyvenimo įpročiu?

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai