Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokias silpnybes slepia baimė? Wim Hof metodo instruktorius Žilvinas Gruodis

2021-08-30, Pirmadienis 16:05
Rita Girdvainytė

Sertifikuotas šio visame pasaulyje populiaraus metodo instruktorius anksčiau pats paniškai bijojo šalčio, ir būtent tai atvedė jį pas „The Iceman” vadinamą pasaulio rekordininką sveikuolį Wim Hof.

Pirmą kartą nerdamas į ledinį vandenį, Žilvinas manė, kad neišgyvens, tačiau šis nuotykis jam pavyko lengviau nei tikėjosi, ir vaikinas nutarė ieškoti savo baimės kilmės, o vėliau – pristatyti Wim Hof metodą lietuviams. „Šaltyje reikia pasitikėti savimi, todėl po šių užsiėmimų žmonės pagaliau išdrįsta keisti darbą, pasipiršti, iškeliauti aplink pasaulį ar tiesiog daryti tai, apie ką visada svajojo”, – sako asmeninius pokyčius įkvepiantis instruktorius.

Kokias silpnybes atskleidžia mūsų baimės? Ar tikrai įveikę jas, atversime savo potencialą? Kodėl žmogaus savijautai toks svarbus kvėpavimas? Pokalbio pabaigoje Žilvinas Gruodis pasidalins trimis svarbiais dalykais, norint jaustis geriau, suvaldyti stresą ir ugdyti atsparumą.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai