Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl sportuojant vien racionalaus proto neužtenka? Treneris Dalius Pavliukovičius-Neko

09.13 Pirmadienis 16:05
Rita Girdvainytė

„Žmonės ateina pas mane, nes jiems patinka tai, kaip aš matau pasaulį”, – sako Dalius. Jo akimis, treneris turi turėti savo filosofinę judėjimo kryptį, ne tik sausą metodologiją, kaip treniruoti kitus. Todėl paties Daliaus pasaulėžiūroje ir tekstuose atsispindi šalių kultūros, kuriomis jis domisi ir aplankė, skaitytos knygos ir patyrimai.

Dalius niekada neplanavo tapti treneriu, tačiau gyvenimas viską sudėliojo savaip. Šiandien buvęs profesionalus bėgikas treniruoja kitus, yra dviejų populiarių bėgimo ir dviračių klubų – „Neko Runners” ir „Neko team” – įkūrėjas, tinklaraštininkas ir užkietėjęs knygų mylėtojas, vieną dieną svajojantis ne tik jas skaityti, bet ir rašyti.

Pokalbio metu sužinosite, ką gi reiškia Neko slapyvardis, ar dviratis tikrai geriau už bėgimą, kas įkvepia populiarų trenerį rašyti tinklaraštį, ir kaip gyvenimo filosofija padeda sportuojant?

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai