Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl norint gerai jaustis ir atrodyti, miegas svarbesnis nei sportas?

2021-12-06, Pirmadienis 16:05
Rita Girdvainytė

Šiuolaikiniame skubančiame pasaulyje miegą ir poilsį įprasta nuvertinti. „Neįmanoma pamiegoti į ateitį ar sugrąžinti sau miego skolą”, – sako sertifikuota miego trenerė Agnė Rudžianskaitė ir paaiškina, kodėl kiekvienam žmogui toks svarbus kokybiškas ir reguliarus miegas.

Daug metų Agnė dirba ir sveikatingumo trenere, tad dažnai sutinka žmones, kurie rūpinasi fiziniu aktyvumu ir mityba, tačiau negali pasigirti gera savijauta. „Miegas susijęs ne tik su mūsų energija, dėmesio koncentracija, bet ir atsistatymu ir alkio jausmu”, – atskleidžia miego specialistė.

Kas labiausiai trukdo išsimiegoti? Kodėl jei nepavyksta užimigti, reikia lipti iš lovos? Miego trenerė pasiūlys veiksmingus ir paprastus būdus, kaip kiekvienas jau šįvakar galime pasirūpinti savo miego higiena ir kitą dieną džiaugtis geresne savijauta ir energija.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai