Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip gamtos jėgos išbando žmogaus galimybių ribas? Burlentininkas Rytis Jasiūnas (I d.)

2021-08-16, Pirmadienis 16:05
Rita Girdvainytė
Ar lengva būti profesionaliu burlentininku, kai tavo ūgis - du metrai, gyveni šalyje, kur pusmetį šalta ir trūksta žmonių, su kuriais galėtum treniruotis? Vienas iš geriausių Baltijos šalių burlentininkų Rytis Jasiūnas yra puikus įrodymas, jog pasiekti šio sporto aukštumų įmanoma ir mūsų tautiečiams. 
Rytis yra vienintelis lietuvis, dalyvaujantis aukščiausio lygio PWA Pasaulio taurės etapuose, ir šįkart su juo kalbamės likus vos dienai iki pasaulio čempionato. O štai povandeninių sparnų klasė IQ Foil jau patvirtinta Paryžiaus Olimpinėms žaidynėms 2024, ir atletas jau dabar neslepia, kad jose taip pat sieks dalyvauti.  
Pripažinimą tarp geriausių pasaulio burlentininkų pelnęs sportininkas atskleis, kaip treniruojasi ir varžosi šio esktremalaus sporto atstovai, kokias distancijas nuplaukia ir kokius greičius išvyksto, pasitelkdami gamtos jėgas. 
Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai