Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar šeimos gydytojai išrašo sveikesnės gyvensenos receptus?

11.08 Pirmadienis 16:05
Rita Girdvainytė
Į šeimos gydytojus žmonės dažniausiai kreipiasi susidūrę su sveikatos sutrikimais, tačiau šios srities specialistai gali padėti susirūpinti ir ligų prevencija. Apie šeimos gydytojo vaidmenį kelyje į sveikesnę bei aktyvesnę gyvenseną, kalbamės su šeimos medicinos gydytoja ir trenere Gintare Trainavičiene. 
Ar visi žmonės patiki, kad vien įpročių keitimas gali padėti pasijusti geriau? „Kai kurie žmonės tikrai nenori nieko keisti, tik gydytis vaistais, ir kuo daugiau, tuo geriau, tačiau netrūksta ir motyvuotų žmonių, siekiančių geresnės savijautos be medikamentų", – pastebi gydytoja. 
Gintarė sako, kad sunkiausia keisti vyresnių žmonių įpročius – jie sunkiau patiki, kad aktyvumas ar mitybos pokyčiai padeda. Visgi, medikės ir trenerės įsitikinimu, amžiaus limito nėra  – pradėti formuoti sveikatai palankesnius įpročius ir pajausti akivaizdžią to naudą fizinei bei emocinei sveikatai galima bet kada
Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai