Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip įveikti didį šiuolaikinio žmogaus priešą – stresą?

03.18 Ketvirtadienis 16:05
Milda Noreikaitė-Bobinienė

Tobula šeima, karjera, gražus kūnas, socialinis įvaizdis, pinigai ir dar daug aspektų bei vaidmenų, pasak jogos ir meditacijos mokytojo Tomo Gudėno, yra per daug vienam žmogui pasiekti. Tačiau būtent to dažnas šiandien reikalauja iš savęs bei aplinkinių. O kai, beveik visais atvejais, maksimumo nepasiekia, susiduria su nepakeliamais psichologiniais, vėliau ir fiziniais padariniais.

Kaip taip atsitiko, kad šiais laikais net sėdėdami patogioje sofoje, šiltuose namuose ar gulėdami balto smėlio paplūdimyje, negalime nutildyti viduje išsikerojusio nerimo? Chroniškas stresas, baimė, nemiga, depresija, panikos priepuoliai, nusilpęs fizinis kūnas – deja, yra sąvokos, lydinčios daug iš pirmo žvilgsnio sėkmingų, veiklių žmonių. Kaip sau padėti?

Su jogos ir meditacijos mokytoju Tomu Gudėnu kalbame apie ramybės ir švaros savyje kūrimą bei įkvepiantį jo gyvenimo būdą.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai