Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip smarkiai galime pakeisti gamtą

04.04 Trečiadienis 10:05
Aurelijus Katkevičius

Lygiai prieš dvejus metus ūkio ministerija priėmė rezoliuciją, kur buvo parašyta: „Lietuva 2020 m. – Europos sveikatos technologijų ir biotechnologijų centras“. Ar dar nepamiršome tokios rezoliucijos? Ką jau padarėmė? Ką būtinai reikia padaryti? Ko daryti išvis neverta?

Kiek toli galime nueiti keisdami gamtą – nuo atsarginių organų (Lietuvoje tuoj auginsime atsargines venas) iki programuojamų kūdikių akių spalvos.

Kada ant mūsų stalo bus laboratorijoje auginti kepsniai? Augalai su gyvūnų genais – tiesiog pagreitinta selekcija ar kas nors labai baisaus?

Laida veda žurnalo „Verslo klasė“ redaktorius Aurelijus Katkevičius. Jo pašnekovai – biotechnologijų įmonės „Froceth“ vadovė Agnė Vaitkevičienė ir VU Biochemijos instituto Molekulinės mikrobiologijos ir biotechnologijos skyriaus vadovas dr. Rolandas Meškys.

Laidą rengia „Verslo žinios“.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai