Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Tūkstantmečio mokyklos: kur riba tarp mitų ir realybės?

2024-04-30, Antradienis 16:35
Monika Šerėnienė

„Tūkstantmečio mokyklų" (TŪM) projektas, kurio tikslas – užtikrinti kiekvieno Lietuvos vaiko galimybę mokytis šiuolaikiškoje ir atviroje mokykloje bei mažinti mokinių pasiekimų atotrūkius – sulaukia daug kritikos. Dažnai viešojoje erdvėje TŪM plakamas dėl to, jog „pirma skiria pinigus", o tik vėliau svarsto, kam juos išleisti. Kai kurių ekspertų teigimu, TŪM „neleidžia" dalyvauti visoms norinčioms mokykloms, kad į projektą įsitraukia vos penktadalis Lietuvos ugdymo įstaigų, kad papildomomis, abejotiną vertę kuriančiomis veiklomis užverčiami per reformas ir taip vos spėjantys įkvėpti mokytojai, jau nekalbant apie milijonus, kurie bus „sukišami į sienas". 

Kiek tiesos išsakomuose teiginiuose, aiškinomės su švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos" vadove Judita Šarpiene.

Laidos partneris – automobilių komponentų gamybos lyderis Lietuvoje CIE LT Forge. Prisijunk prie komandos ir auk kartu www.cieautomotive.lt

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai