Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas gali išgelbėti mokyklą nuo uždarymo?

2024-03-05, Antradienis 16:35
Monika Šerėnienė

Mažėjantis vaikų skaičius, šlubuojanti reputacija, prasti mokinių atsiliepimai. Tokią situaciją išgyveno Klaipėdos Baltijos gimnazija. Tačiau vadovės ryžtas bei komandos susitelkimas davė vaisių, ir šiandien mokykla išgyvena tikrą savo aukso amžių: norinčiųjų mokytis skaičius padvigubėjo, gandas apie patrauklias ugdymo formas sėkmingai keliauja iš lūpų į lūpas, o vaikai turi galimybę praktiškai patirti mokslo pritaikomumą.

Kokių žingsnių, leidusių atsispirt nuo dugno, ėmėsi vadovai? Kaip prieita prie naujos vizijos? Kas padėjo pokyčių kelyje?

Apie sprendimą pasukti inžinerijos kryptimi, kelią iki pokyčio bei rezultatus pasakoja Jurgita Račkauskienė, Klaipėdos Baltijos gimnazijos vadovė.

Laidos partneris – automobilių komponentų gamybos lyderis Lietuvoje CIE LT Forge. Prisijunk prie komandos ir auk kartu www.cieautomotive.lt.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai