Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Putino karo mašina įstrigo Ukrainoje?

05.23 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Rusija intensyviai puola Rytinius Ukrainos miestus. Ukrainos Rytuose kasdien galimai žūsta nuo 50 iki 100 ukrainiečių, pareiškė šios šalies prezidentas Volodymyras Zelenskis. Gynybos ministras sako, kad šalis pasirengusi mobilizuoti iki 1 mln. karių. Ar pavyks ukrainiečiams apginti Rytines šalies teritorijas ir išstumti iš ten priešo pajėgas?

Diskutuoja: atsargos pulkininkas Eugenijus Vosylius, karybos ekspertas Darius Antanatis, saugumo ekspertas Ignas Stankovičius, Gynybos paramos fondo vadovas Vaidotas Malinionis.

Antroji laidos dalis. Pasaulio sveikatos organizacija ragina imtis priemonių prieš tolesnį beždžionių raupų plitimą, kuris patvirtintas 9 Europos valstybėse. Kokia tai liga ir kiek reikia dėl jos sunerimti? Pokalbis su virusologu prof. Sauliumi Čaplinsku ir gydytoju epidemiologu Pauliumi Gradecku.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai