Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar dar turime nemokamą mediciną?

2024-04-24, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Visuomenė vis dažniau piktinasi ir stebisi, kad vis sunkiau patekti pas gydytoją specialistą nemokamai, o nusprendus susimokėti, galima tai padaryti greitai. Kodėl turime du kartus mokėti privalomąjį sveikatos draudimą, stebisi žmonės. Tad – kodėl taip atsitiko? Ar nemokama lieka tik skubi pagalba? Kodėl vis sunkiau patekti pas gydytojus specialistus? Ar dar yra būdų sumažinti eiles?

Diskutuoja: Lietuvos medikų sąjūdžio prezidentė Auristina Garliakienė, Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas, Vilniaus universiteto dėstytoja, buvusi sveikatos apsaugos viceministrė Živilė Simonaitytė.

Antroji laidos dalis. Seimo narys konservatorius V. Rakutis sukritikavo jaunas moteris, esą šios „išsidirbinėja" nenorėdamos turėti vaikų. Tai sukėlė kritikos bangą. Ar tikrai jaunos moterys nenori gimdyti? Laidoje dalyvauja Vytauto Didžiojo universiteto demografas prof. Domantas Jasiulionis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai