Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokią naudą duos darbo skelbimuose nurodomas algos dydis?

07.16 Antradienis 13:05
Marijus Gailius

Praėjusį ketvirtadienį Seimui priėmus Darbo kodekso pataisas, kad atlyginimai būtų skelbiami dar darbo skelbimuose, nuo šiol žinosime ne tik vidutinius atlyginimų dydžius įmonėse, bet ir darbo užmokesčio nuorodą į konkrečias pozicijas. Kaip tai veiks praktiškai? Kas užtikrins, kad gaunamas atlyginimas realiai būtų bent panašus į nurodytąjį skelbime? Kokias derybines pozicijas šie Darbo kodekso pakeitimai suteiks darbuotojams?

Diskutuoja „CV Online“ marketingo vadovė Rita Karavaitienė, „CV zona“ vadovas Žilvinas Padegimas, Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Rimantė Šalaševičiūtė, darbdaviai: „Alyno“ direktorius Tomas Gudžiauskas, „Ecoservice“ direktorė Daiva Skrupskelienė, „Lietuvos geležinkelių“ Personalo departamento vadovė Irena Balkūnė, darbuotojų atstovai: Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas, Samdomų darbuotojų profesinė sąjungos pirmininkė Irina Judina, Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Kristina Krupavičienė.

xx267

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai