Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokį Seimas planuoja įvesti automobilio taršos mokestį?

12.09 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Valdantieji siekia įvesti automobilio taršos mokestį kartu su 2020 m. biudžetu. Siūloma, kad mokestis būtų renkamas su kiekviena automobilio registracija. Dėl jo dar turės apsispręsti Seimo Biudžeto ir finansų ir Ekonomikos komitetai.

Seimo narys Mykolas Majauskas sako, kad opozicija šio mokesčio įvedime gali nedalyvauti, nes valdžia siūlo apmokestinti net 200 tūkstančių automobilių savininkų, kurių savininkai gali nenorėti dabar atsisakyti savo senų automobilių. „Visa Europa turi, o mes neturime“, atkerta Valius Ąžuolas Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas.

Pagal siūlomą projektą toks mokestis, atsižvelgiant į automobilio taršą, galėtų siekti tarp 40-540 eurų.

Laidoje dalyvauja Aplinkos ministerijos kancleris Arminas Mockevičius, portalo DELFI ekonomikos žurnalistas Edgaras Savickas, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė, buvęs lenktynininkas, automobilių ekspertas Stasys Brunza, Seimo narys Kęstutis Masiulis, BNS verslo naujienų redaktorius Šarūnas Sabaitis.

xx357

Komentarai


Naujausi epizodai