Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokį pavojų kelia vairuotojas su telefonu ar bandele rankoje?

11.26 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Policijos pareigūnai per savaitę iš viso užfiksavo 3 100 atvejų, kai vairuotojai, vairuodami transporto priemones, naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis neturėdami laisvų rankų įrangos.

Šiais metais policijos pareigūnai jau nustatė 31 470 draudimo vairuotojams naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis nesilaikymo atvejų. Daugiau nei pusšimtis vairuotojų už šį pažeidimą neteko teisės vairuoti, skelbia policija.

Antroji laidos tema: Vyriausybė pritarė, kad prieš trikojus būtų statomi įspėjamieji ženklai. Ar tai neskatins greičio mėgėjų?

Laidoje dalyvauja Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Vytautas Grašys, vilkiko vairuotojas Povilas, Lietuvos transporto saugos administracijos vyresnysis patarėjas Justas Petrauskas, VGTU dėstytojas Vigilijus Sadauskas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai