Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Dar vienas neblaivus vairavęs teisėjas. Kaip reaguoti?

01.10 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Teisėjų taryba planuoja svarstyti prezidento kreipimąsi dėl teisėjo Algio Markevičiaus atleidimo iš pareigų savo poelgiu pažeminus teisėjo vardą. Šis teisėjas policijai neblaivus vairavęs įkliuvo po to, kai jo vairuojamas automobilis Alytuje važiuodamas atbuline eiga kliudė kitą kieme stovėjusį automobilį. Teisėjui fiksuotas 1,78 promilės girtumas. Tai jau ketvirtas toks atvejis per dvejus metus, kuris menkina visos bendruomenės reputaciją ir kelia susirūpinimą teismų sistemos ateitimi, teigia prezidentas G. Nausėda.

Diskutuoja Vilniaus universiteto teisės profesorius Vytautas Nekrošius, laikinoji Lietuvos Aukščiausiojo teismo pirmininkė ir Teisėjų tarybos pirmininkė Sigita Rudėnaitė, prezidento vyriausioji patarėja teisės klausimais Jūratė Šovienė.

Antra tema. Kaip riaušės ir marodieriai pakeitė didžiausio Kazachstano miesto gyvenimą? Laidoje – Audrius Jozėnas, Almatoje gyvenantis lietuvis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai