Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar reikia atimti pilietybę už agresoriaus palaikymą?

08.11 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Trys konservatoriai parengė Pilietybės įstatymo pataisas, kad išimties tvarka suteiktą Lietuvos pilietybę būtų galima atimti už agresorių palaikymą.

Apie tai imta kalbėti, kai Lietuvos pilietybę išimties tvarka gavusi ledo šokėja Margarita Drobiazko su vyru Povilu Vanagu Sočyje, Rusijoje, dalyvavo šou programoje, kurią surengė Rusijos prezidento atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo žmona Tatjana Navka. Dėl to prezidentas Gitanas Nausėda iš jų atėmė Lietuvos valstybės apdovanojimus, anksčiau suteiktus už nuopelnus Lietuvai. 

Antra dalis: ką daryti „Perlas energija" klientams?

Diskutuoja: Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Stasys Šedbaras, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologas Kęstutis Girnius, Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakulteto dekanas Dainius Žalimas, advokatė, VU profesorė Liudvika Meškauskaitė, Mykolo Romerio universiteto teisės mokyklos lektorius Tomas Chochrin ir Vartotojų aljanso viceprezidentas Rytis Jokubauskas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai