Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar I. Šimonytės medaus mėnuo baigėsi?

04.14 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

„Spinter“ paskelbti visuomenės nuomonės tyrimai rodo mažėjantį gyventojų palaikymą Vyriausybei. Vis daugiau kritikos premjerė ir visa jos Vyriausybė sulaukia ne tik iš opozicijos, bet ir žinomų apžvalgininkų. Pati premjerė sako, kad pajutusi politinės paramos stoką, nesilaikys kėdės. Ar ši kritika pagrįsta? Ar tikrai Vyriausybė blaškosi ir daro daug klaidų? O gal visgi ji geriau ir efektyviau valdo pandemiją nei buvusioji?

Antroji laidos tema: Seime skinasi kelią pataisos, kurios išvaduos daugiabučių kiemus nuo senų automobilių. Kodėl ši problema taip sunkiai sprendžiama?

Diskutuoja apžvalgininkas Andrius Užkalnis, LRT Tyrimų skyriaus žurnalistė Jurga Tvaskienė, Seimo nariai Andrius Navickas ir Mykolas Majauskas, Vilniaus miesto savivaldybės vyriausiasis inžinierius Anton Nikitin.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai