Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar „Grigeo“ gaus, ko nusipelnę?

01.08 Penktadienis 13:05
Aistė Čiučiurkaitė

Pirmiausia prisiminkime save. Prieš metus po „Grigeo Klaipėda“ nuotekų į Kuršių marias skandalo, pilietiškai nusprendėme nepirkti šios įmonės „Grite“ produktų. Prekybos tinklai trimitavo, kad prisidės prie visuomenės ir išims tualetinį popierių, nosinaites, servetėles ir kitą „Grite“ produkciją iš lentynų. Dalis jų išėmė. O ar pastebėjote, kada ji grįžo į parduotuvių lentynas? Ar jūs lygiai taip pat primiršote šią nelaimę ir pradėjote pirkti šios įmonės tualetinį popierių? O gal laikotės iki šios dienos ir šiukštu neduodat nė cento „Grigeo“?

Padiskutuokime laidoje apie tai, ką išmokome, ką pamiršome ir kas dar laukia, praėjus metams po „Grigeo Klaipėda“ skandalo.

Pašnekovai: aplinkos ministras Simonas Gentvilas, prokurorė, dirbanti su „Grigeo Klaipėda“ byla, Gina Skersinskytė,  iš pareigų atleistas Aplinkos apsaugos departamento vadovas, aplinkosaugininkų profesinės sąjungos pirmininkas Vaidas Laukys, Aplinkos apsaugos departamento vadovė Olga Vėbrienė, buvęs aplinkos ministras Kęstutis Mažeika, Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkė Aistė Gedvilienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

 

Komentarai


Naujausi epizodai