Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar atlyginimo nurodymas darbo skelbime stiprins darbuotojų galią?

01.24 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Darbdavius norima įpareigoti darbo skelbimuose nurodyti konkretų atlyginimą, siūlomą būsimam darbuotojui. Pasak iniciatoriaus Tomo Tomilino, labai dažnai atsitinka taip, kad žmogus gaišta laiką – eina pas darbdavį, išklauso visų sąlygų ir tik vėliau sužino, kad alga visiškai neatitinka jo lūkesčio, bet yra prarastas laikas. Ir po tokio vaikščiojimo pas skirtingus darbdavius žmogus praranda derybinę poziciją ir pagaliau sutinka su mažesne alga.

Socialinių reikalų ir darbo komiteto nario socialdemokrato Algirdo Syso teigimu, toks reikalavimas darbdaviams sunkiai įgyvendinamas ir niekas nekontroliuos, kaip jis bus vykdomas. Darbdavių konfederacijos generalinis direktorius Danas Arlauskas sako, kad tai būtų neveiksmingas grįžimas įtarybinius laikus.

Laidoje dalyvauja - Seimo narys Tomas Tomilinas, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus, Lietuvos maistininkų profsąjungos pirmininkė Gražina Gruzdienė, ekonomistas, tinklaraštininkas Justas MundeikisInvestuotojų forumo vykdančioji direktorė Rūta SkyrienėKlaipėdos regiono profsąjungų vadovas Raimondas Tamošauskas.

Komentarai


Naujausi epizodai