Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų ir komerciniais, tikslais ir kanalais galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Seimas netirs situacijos žemės ūkyje

05.15 Antradienis 17:05
Darius Matas

Daugumos Seimo narių sprendimu, šiandien nuspręsta pritarti Ekonomikos komiteto išvadai nepradėti parlamentinio tyrimo dėl situacijos žemės ūkyje. Seimui atsisakius tirti žemės valdymo klausimus, opoziciniai konservatoriai palieka valdančiųjų „valstiečių“ iniciatyva sudarytą Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) finansų tyrimo komisiją, o Povilas Urbšys pareiškė, kad palieka valdančiąją Valstiečių ir žaliųjų frakciją Seime.

Imtis žemės ūkio situacijos tyrimo reikalavo konservatoriai, paaiškėjus, kad „valstiečių“ lyderiui Ramūnui Karbauskiui priklausantis „Agrokoncernas“ naudojosi politiko sūnų, sesers, brolio, tėvo valdoma žeme ir galbūt nepaiso tvarkos, kad vienas fizinis arba juridinis asmuo gali valdyti ne daugiau kaip 500 hektarų.

Pokalbis su Ekonomikos komiteto pirmininku Rimantu Sinkevičiumi, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderiu Gabrieliumi Landsbergiu ir Seimo nariu Povilu Urbšiu.

Antroji tema - šią vasarą pasiekti Kuršių neriją poilsiautojams bus daug sudėtingiau – ketinama rekonstruoti Naująją perkėlą, o nemokamai dviračius gabenusio ir turistus iš Klaipėdos į Juodkrantę, Nidą plukdžiusio greitaeigio katamarano šiemet nebebus, rašo „Lietuvos žinios“.

Pokalbis su Neringos meru Dariumi Jasaičiu.

Komentarai