Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokia įvykių atomazga laukia Europos ir Baltarusijos?

11.22 Pirmadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Nors praėjusią savaitę kontaktas tarp Europos Sąjungos ir Baltarusijos buvo užmegztas, tačiau migrantų krizė ir toliau tęsiasi. Šiandien žiniasklaidoje pasirodžiusios antraštės skelbia: „Lukašenka grasina branduoliniu karu". Aliaksandras Lukašenka taip pat ragina Lenkiją gerai pagalvoti prieš nutraukiant susisiekimą su Baltarusija, o Lenkijos politikus ir vadovus vadina laukiniais. Jis taip pat kaltina Angelą Merkel nevykdant pažadų bei skundžiasi, kad su juo ir toliau nebendraujama. Kokios įvykių atomazgos galime tikėtis? Ar A. Merkel ir A. Lukašenkos pokalbis bent kiek pakeitė situaciją? Apie tai kalbame su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytoju, politologu Vyčiu Jurkoniu.

 Antroji laidos tema: paskelbta, kad kitąmet Kaune svarstoma apmokestinti įvažiavimą į senamiestį. Ko laukti kauniečiams ir miesto svečiams? Kiek tai kainuos? Pokalbis su Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėju Martynu Matusevičiumi.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai