Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip Panevėžys vos netapo Venecija

08.02 Antradienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Panevėžio Ekrano marių užtvankoje lūžo šliuzas – patvino per miestą tekantis Nevėžis. Kodėl taip nutiko? Ar šis įvykis turės pasekmių vandens gyvūnijai ir miestui? Koks bus užtvankos likimas? Kalbame su Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotoju Valdemaru Jakštu ir Aplinkos ministerijos Darnaus vystymosi ir strateginių pokyčių grupės patarėja Jone Leščinskaite.

Antroji laidos dalis. Minime Lietuvos romų genocido atminimo dieną. Seimo pirmininkės teigimu, Lietuvoje per mažai žinome apie romų istoriją. „Minint Holokaustą įprasta kartoti „mes prisimename" ir „daugiau niekada". Nepaisant to, dar nemažai žmonių nežino, kad per Holokaustą kartu su žydais dėl savo etninės kilmės buvo naikinami ir romai, o daugumoje Europos valstybių ši grupė ir toliau patiria diskriminaciją", – sakė Tautinių mažumų departamento vadovė Vida Montvydaitė. Kodėl tos informacijos trūksta? Ko nežinome? Ir kodėl svarbu žinoti? Pokalbis su antropologe, edukatore Agnieška Avin

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai