Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip Lietuvoje atrodytų komendanto valanda?

11.26 Ketvirtadienis 17:05
Augustė Lyberytė

Laidos pradžioje trumpai aptarsime koronaviruso atvejį Jonavos rajone esančiame audinių ūkyje. Anot Lietuvos kailinių žvėrelių augintojų asociacijos pirmininko, „Vilkijos ūkio“ vadovo Česlovo Tallat-Kelpšos, koronavirusas nustatytas daugiau nei 20 nugaišusių audinių. Manoma, kad audinės galėjo užsikrėsti nuo sergančio ūkio darbuotojo.

Koronaviruso situacija Lietuvoje negerėja – tai rodo ir kasdieniai viruso atvejų skaičiai, ir tai, jog vakar Vyriausybė pritarė karantino pratęsimui iki gruodžio 17-osios vidurnakčio. Premjeras Saulius Skvernelis užsimena, jog, atsiradus poreikiui, būtų imamasi ir tokių griežtesnių priemonių, kaip komendanto valanda.

Tokia priemonė stabdyti koronaviruso plitimą taikoma Italijoje, Prancūzijoje. Tačiau ar ir kaip tai veiktų Lietuvoje?

Apie tai – pokalbis su VU teisės profesoriumi Vytautu Nekrošiumi bei Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Prancūzijoje Nerijumi Aleksiejūnu. Taip pat girdėsime ir laikinojo sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos komentarą iš Aurimo Perednio vedamos „Žinių radijo“ laidos „Pozicija“.

Antroje laidos dalyje prisiminsime vieną geriausių visų laikų futbolininkų Diego Maradoną. Vakar pasaulis neteko šio legendinio argentiniečių futbolininko – sportininkas mirė nuo širdies smūgio. D. Maradona žavėjo sirgalius užburiančiu ir energingu žaidimu, o labiausiai išgarsėjo savo „Dievo rankos“ įvarčiu, kurį kumščiu įmušė Anglijos rinktinei per 1986-ųjų Pasaulio čempionatą.

Futbolo legendai atminti, Argentinoje paskelbtas trijų dienų nacionalinis gedulas. Apie šią futbolo legendą, jo karjerą ir gyvenimą, kalbėsimės su Lietuvos sporto žurnalistų federacijos prezidentu Tautvydu Vencevičiumi.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai