Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip Europa mažins energijos kainas?

09.14 Trečiadienis 17:05
Aurimas Perednis

Europos Sąjunga planuoja „nuodugnią ir visapusišką elektros energijos rinkos reformą", šiandien pareiškė Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen. Viena siūlomų priemonių numato viršutinių elektros gamintojų pelno ribų nustatymą, taip pat energijos naudojimo normavimą, laikiną valstybės pagalbą bei dujų ir energijos kainų atsiejimą. Komentuoja Virginijus Sinkevičius, EK narys atsakingas už aplinką, vandenynus ir žuvininkystę

Antra tema: ar gali kilti naujas karas tarp Armėnijos ir Azerbaidžano?

Rugsėjo 13-osios naktį Azerbaidžano kariai galinga artilerija apšaudė kaimyninės Armėnijos teritoriją. Armėnijos premjeras N. Pašinianas pranešė apie 49 žuvusius karius, apie panašų skaičių aukų paskelbė ir Azerbaidžano gynybos ministerija. Azerbaidžanas sako, kad apšaudymai yra atsakas į „didžiules provokacijas" iš Armėnijos pusės.

Pokalbis su saugumo ekspertu Ignu Stankovičiumi.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai