Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kada ketvirtoji koronaviruso banga pasieks piką?

10.27 Trečiadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Koronaviruso kreivė Lietuvoje šiandien ir vėl šovė į viršų. Fiksuoti net 3509 nauji atvejai ir 22 mirtys. Ligoninėse stringa kitų sveikatos paslaugų teikimas, ribojamas pacientų lankymas, atidedamos planinės operacijos. Panašu, kad koronaviruso banga dar savo piko nepasiekė. Priešaky ir Vėlinės, ilgasis savaitgalis, po jo, kaip parodė praėjusių metų pavyzdžiai, atvejų skaičius turbūt šoks į dar didesnes aukštumas. Ko laukti? 

Kalbame su Santaros klinikų Infekcinių ligų centro vadove prof. Ligita Jančoriene.

Antra laidos tema: Kaip įdarbinti bedarbius? Vieni kalba apie tai, kad daug laisvų darbo vietų, kiti – kad Lietuvoje labai daug bedarbių. Ekonomistai teigia, kad gaunant išmokas, dirbti neapsimoka, dėl to susidariusi situacija nestebina. Atsirado siūlymų nedarbo išmokas mokėti priklausomai nuo įdėtų pastangų rasti darbą. Kaip dar galima paskatinti žmones grįžti į darbo rinką? Ar nedarbo situacija keičiasi?

Pokalbis su Užimtumo tarnybos direktorės pavaduotoju Gyčiu Daruliu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai