Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

"Vyrai kalba". Kodėl erzina mokytoja, vedanti pamokas iš Maldyvų?

02.16 Antradienis
Raigardas Musnickas, Giedrius Drukteinis

Mokytoja vėl sukrečia visuomenę – tik šį sykį ne skurdu ar nepritekliumi, o atvirkščiai – prabanga ir hedonizmu. Mokytoja, vedanti pamokas iš Maldyvų – argi tai ne Lietuvos švietimo darbuotojų kuriamas idealas? Tačiau kodėl toks vaizdas kelia tiek nepasitenkinimo? Kodėl mes tokie nepakantūs kito žmogaus sėkmei ir malonumams? Nejaugi tikroji gyvenimo prasmė slypi skurde ir kančioje?

Lietuva vėl „bando iš naujo“ – ir šįkart turime realią galimybę pagaliau laimėti „Euroviziją“! Siekiame to jau daug metų, pergyvename nelaimėję, kiekvienais metais rengiame pompastiškus atrankos konkursus. Ir visa tai – KAM? Ką iš tikrųjų mes turime laimėti “Eurovizijoje”, ko mes joje nelaimime, ir ar ji išvis verta mūsų nervų bei pastangų? Kodėl “Eurovizijos” konkursas užima tokią didelę vietą mūsų galvose?

Provokuojanti dviejų vyrų diskusija apie tai... ir ne tik.

Diskutuoja Raigardas Musnickas ir Giedrius Drukteinis. Visa laida prieinama tik Žinių radijo rėmėjams Patreon platformoje.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai