Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

"Vyrai kalba". Kas lemia, kad diskusijos viešoje erdvėje panašėja į linčo teismus?

03.15 Pirmadienis
Raigardas Musnickas

(Laidos ištrauka).

Neseniai minėjome kovo 11-ąją.  Kalbėjome apie savo šalies laisvę. Tačiau ar visomis iškovotomis laisvėmis mes  mokame pasinaudoti?  Kiek ir kokių laisvių nužudėme savo savanaudišku elgesiu?

Kaip atrodo mūsų diskusijų kultūra? Kas lemia, kad mūsų diskusijos viešoje erdvėje labiau panašėja į linčo teismus ir neapykantą vienas kitam?  Ką reikia padaryti, kad diskutuojant apie  svarbius valstybės klausimus kiekvienas jaustųsi išklausytas?

Kovo 16-tą sueis metai, kai gyvename karantine. Kas  glumina , matant kaip  pateikiamos žinios apie pandemijos valdymą, kaip bandoma  įvaryti mums  baimę, kad šita grėsmė niekada nepraeis?

Apie tai... ir ne tik - provokuojanti dviejų vyrų diskusija. Diskutuoja žurnalistas Raigardas Musnickas ir žurnalistas, istorikas, viešųjų ryšių specialistas Linas Kontrimas.

Visa laida prieinama Žinių radijo rėmėjams Patreon platformoje.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai