Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Vyrai kalba“. Ko daugiau - informavimo ar dirbtinio panikos kėlimo?

2023-10-28, Šeštadienis 16:00
Raigardas Musnickas, Linas Kontrimas

Vis gausėjantys pranešimai apie galimą karą su Rusija: faktai ar tik emocijos? Ką duoda toks nuomonės formavimas?

Penkiasdešimtmetis tapo policininku. Gal demografiniai pokyčiai privers atsisakyti nežinia kada ir nežinia kieno sugalvotas bendras amžiaus ribas užsiimti specifinėmis veiklomis ir bus vertinami individualūs atvejai?

Misūryje, JAV, mokytoja neteko darbo po to, kai paaiškėjo, jog prie nedidelės mokytojos algos moteris prisidurdavo dirbdama suaugusiems skirtame portale. Kaip vertinti tokius pasirinkimus išgyventi?

Kovos menų profesionalas sumušė vaiką. Gal laikas atmuštagalviams uždrausti kovoti ringe?

Vėlinės. Firmos už jus sutvarkys kapus ir net pasimels... Kaip keičiasi santykis su mirusiaisiais?

Provokuojanti dviejų vyrų diskusija apie tai... ir ne tik. Diskutuoja žurnalistas Raigardas Musnickas ir žurnalistas, istorikas, viešųjų ryšių specialistas Linas Kontrimas.

Visa laida https://contribee.com/ziniuradijas/post/46191

-

Šioje laidoje nėra pateikiama ekspertinė nuomonė. Laidos tikslas – pramoginis. Galime rinktis kontraversiškai vertinamas temas, provokuoti, būti žaismingi, aštrūs, subtiliai pasijuokti tiek iš savęs, tiek iš kitų. Tai, kas sakoma „Vyrai kalba“ laidose, ne visuomet yra vedėjų nuomonė, kartais jie įgarsina tik tai, ko žmonės nedrįsta pasakyti garsiai.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai