Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Spartietiška Raigardo Musnicko mityba

10.11 Ketvirtadienis 16:05
Rima Aukštuolytė

Apie žurnalisto Raigardo Musnicko mitybą „Žinių radijo“ redakcijoje sklando istorijos. Pavyzdžiui, kaip jis laikėsi griežtos grikių dietos ar kaip gydytojas pats skambina su juo konsultuotis. Bent dalį skonio istorijų išgirsite laidoje „Skonio iššūkis“, kurioje R. Musnickas atskleis savo santykį su maistu. Jam pačiam, kaip sako, skanus maistas nėra svarbus, o mes, jo nuomone, per daug sureikšminame valgymą. 

„Žmogui užtenka per dieną pavalgyti vieną kartą. Mus apgauna mūsų pačių smegenys, sakydamos, kad visą dieną galiu valgyti mažais kiekiais. Juk organizmas į kiekvieną maisto įmetimą į save reaguoja. Eksperimentuojate su maistu – eksperimentuojate su savimi“, - sako R. Musnickas, nevalgantis viešojo maitinimo įstaigose.

Kas privertė jį pakeisti mitybą? Kokių silpnybių jis turi? Kas jam yra lietuviška virtuvė? Kaip atrodo jo pusryčiai ir ką jis gamina vakarienei? Kiek keptuvių bulvinių blynų jis gali suvalgyti?

Šįkart laidoje – ne skonio paieškos, o daug kritiško požiūrio į maistą ir maisto kultūrą.

Komentarai


Naujausi epizodai