Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Lietuviškos žuvies ambasadoriaus filosofija: nei minusinės temperatūros, nei citrinos

2018-12-06, Ketvirtadienis 16:05
Rima Aukštuolytė

„Prieš 14 metų įvyko stebuklas ir mes su žmona Asta jo nepaleidome, nors jis iš esmės pakeitė viską“, - sako Česlovas Žemaitis, „Šturmų švyturio“ restorano savininkas ir šefas, lietuviškos žuvies ambasadorius, apie tai, kaip iš reklamos verslo jis atsidūrė restoranų versle.

Č. Žemaitis žvejojo nuo vaikystės ir tas ryšys su gamta išliko iki šiol. Pagarba gamtai, jos sezonų ir regionų skirtumų jautimas, lietuviškų ingredientų naudojimas – tai yra kertiniai dalykai jo, kaip šefo, gyvenime.

„Perkant žuvį viską išduoda kvapas, ne žuvies akys ar žvynai. Žuvis turi kvepėti vandeniu“, - juokiasi Č. Žemaitis.

Kodėl jų restorane nėra šaldiklio ir minusinės temperatūros? Kaip žuvis iš pajūrio atkeliauja į Vilnių? Kodėl Latvijoje ir Estijoje nėra nešaldytos žuvies restoranų? Į ką kiekvienas turėtų atkreipti dėmesį pirkdamas žuvį? Kodėl šalia sėkmingo žvejo visada bus moteris? Kaip žuvims klojamas patalas?

Visos detalės apie žuvį iš lietuviškos žuvies ambasadoriaus lūpų šį ketvirtadienį 16.08 val. laidoje „Skonio iššūkis“

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai