Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką slepia kavos kapsulės?

06.07 Ketvirtadienis 16:05
Rima Aukštuolytė

„Mitas sugriautas“, - sako Ieva Vasiliauskienė, „Nespresso“ marketingo vadovė Baltijos šalyse, praplėšdama šio gamintojo kapsulę ir laidoje „Skonio iššūkis“ parodydama, kas yra kapsulės, dedamos į kavos aparatą, viduje.

Laidoje sužinosite, kokia buvo šio prekės ženklo pradžia. Ar žinojote, kad jos pagrindas – meilės istorija? Šveicaras vedė italę, kuriai buvo svarbu gerti gerą, kokybišką kavą. Tiek tereikėjo, kad pasaulį išvystų „Nespresso“ prekės ženklas, skiriantis išskirtinį dėmesį savo produkcijos kokybei užtikrinti.

Kas yra „Nespresso“ kapsulių viduje? Kiek užtrunka paruošti kavos puodelį? Kur keliauja panaudotos kapsulės? Kaip tapti tikru „nespressistu“? Kada Baltijos šalyse atsidarys pirmieji šio prekės ženklo butikai? Kodėl geriau pirkti kavos kapsules internetu?

Į šiuos ir kitus klausimus atsakysime ketvirtadienį 16.08 val.

 

Laidą remia kavos aparatai "Nespresso“.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai