Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Iššūkiai pakuočių kūrėjams: kaip nusiųsti aiškią žinutę trokštamiems pirkėjams?

11.08 Ketvirtadienis 16:05
Rima Aukštuolytė

„Pakuočių gamintojai atsidūrė tarp kūjo ir priekalo – pagal naujausius reikalavimus reikia mažinti pakuotės kiekį ir sluoksniškumą, bet gamintojas turi pateikti daugiau informacijos, kuri būtų aiškiai matoma“, - sako Edvardas Kavarskas, pakuočių dizaino kūrimo profesionalas, pakuotės dizaino ir ženklodaros agentūros „Étiquette“ dizaino strategas.

Tuo metu Darius Kisielius, Lietuvos grafinio dizaino asociacijos (LGDA) valdybos narys ir Nacionalinių pakuotės dizaino apdovanojimų (NAPA) atstovas, produkto pakuotę įvardija kaip komunikacijos priemonę, kuri turi siųsti aiškią žinutę vartotojams, kuriuos nori pasiekti gaminti.

Abu laidos pašnekovai sutaria – meno čia nėra, o kiekvienas pakuotės elementas turi būti kruopščiai apgalvotas.

Su kokiais iššūkiais susiduria pakuočių kūrėjai? Kaip keičiasi pakuočių mados ir kokia kryptimi judame? Kaip tendencijas veikia ekologija? Kaip pasaulio maistu atrodo Lietuvos gamintojai? Kokios klaidos dažniausiai daromos? O iš kokių pavyzdžių galima mokytis?

Pakuotes analizuosime ketvirtadienį 16.08 val. laidoje „Skonio iššūkis“!

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai

audius ozalas list533
2021 m. balandžio 19 d.