Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas geriausio Lietuvos architektūroje?

2018-11-01, Ketvirtadienis 14:35
Rūta Leitanaitė

Kas du metus Lietuvos architektūros derlius sukrinta į vieną pintinę. Ką geriausio per pastaruosius porą metų sukūrė Lietuvos architektai ar užsienio architektai Lietuvoje, paaiškėja per Lietuvos architektų sąjungos organizuojamus Lietuvos šiuolaikinės architektūros apdovanojimus „Žvilgsnis į save“ (www.lietuvosarchitektura.lt <http://www.lietuvosarchitektura.lt>). 

Tradiciškai, penkis geriausius projektus iš visų pateiktųjų išrenka nepriklausoma tarptautinė žiuri. Šiemet joje – Danijos architektė Anne Marie Galmstrup, Lenkijos architektas Piotr Smierzewski ir architektas iš Albanijos Saimir Kristo. Su jais ir kalbėsimes apie prieš savaitę išdalintus apdovanojimus, Lietuvos šiuolaikinės architektūros tendencijas ir diskutuosime, kodėl istorija yra toks svarbus geros architektūros ingredientas.

Laidą rengia Lietuvos architektų sąjunga

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

srtrf logo81

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

stop113 Citata
2024 m. balandžio 18 d.